MojAndroid

Skype verzia 6.4 pre Android je tu v update s rozšírením svojich funkcionalít pre Android Wear. Zo svojho zápästia, napríklad s Moto 360, Huawei Watch, LG Wach Urbane, ASUS ZenWatch, tak budete mať odteraz možnosť spravovať notifikácie či hovory z tejto komunikačnej platformy. A na čo nové sa môžeme tešiť?

  • Na svojom zariadení s Android Wear si notifikácie a prichádzajúce správy môžete prečítať.

skype-android-6-4

  • Pri audio a video hovoroch sa vám zobrazí fotografia volajúceho, no okrem toho môžete hovory rovno na hodinkách odmietnuť či prijať. Skype telefonát však aj naďalej prebieha cez telefón. Pomocou hodiniek si ale môžete korigovať hlasitosť, zložiť, pozastaviť alebo prevziať iný prichádzajúci hovor.

skype-android-6-4-2

  • Správy môžete odteraz vybaviť len pomocou hodiniek a Skype na to ponúka viacero možností. Odpovede sa dajú nadiktovať do zariadenia a prepíšu sa vďaka prepisu hlasu do textu. Ďalšou alternatívou je využitie preddefinovaných správ, no najzaujímavejšie je to s nakreslením emotikonu na displej :)

picture1

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Skype

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+