MojAndroid

Spoločnosť Microsoft aktualizuje svoju aplikáciu Skype pre Android dôležitými bezpečnostnými vylepšeniami.

Náš tip
Aplikácia Skype dostáva možnosť nahrávania hovorov na všetkých platformách

Microsoft prináša dodatočné vylepšenie na ich Skype aplikáciu pre zariadenia s Androidom. Vylepšenia sa týkajú najmä zabezpečenia, pretože súkromné rozhovory by mali byť od teraz lepšie chránené, vďaka tzv. “end-to-end” šifrovaniu konverzácií medzi priateľmi či rodinou.

Pripojenie Bluetooth reproduktora už nebude viac problémom

Viacerí používatelia mali tiež problémy s Bluetooth konekciou v rámci Skype, nebolo možné pripojiť napríklad Bluetooth reproduktor či bezdrôtové slúchadlá. Podľa oficiálneho vyjadrenia Microsoftu by mala byť chyba už odstránená a používatelia by nemali evidovať problémy s Bluetooth funkcionalitou. Aktualizácia tiež prináša určité zlepšenia stability a spoľahlivosti, vďaka ktorým by mal Skype hladšie a rýchlejšie bežať na Android zariadeniach.

Nejde však o veľkú aktualizáciu, ktorú Microsoft ponúka používateľom, ale spoločnosť si uvedomuje dôležitosť bezpečnosti pri Skype komunikácii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

28.7.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+