MojAndroid

Vo februári 2017 developer Com2us s vydavateľstvom Activision oznámili, že plánujú vydať sériu hier Skylanders pre mobilné zariadenia. Prvá z týchto hier s názvom Ring of Heroes je k dispozícii v Google Play. Je zatiaľ v beta verzii.

Náš tip
ARK: Survival Evolved: Poriadny boj o prežitie

Je to RPG, v ktorej budete ovládať “majstra portálu”. Budete hľadať a zbierať ďalšie postavičky a kreatúry, ktoré sú v hre dostupné. Je ich vyše 60. Následne tieto postavičky vytvoria tím, ktorý bude bojovať proti súperom. Postavy sa dokážu vyvíjať a tým získavať nové schopnosti a silu.

Séria Skylanders ožíva na mobilných zariadeniach

Je to akýmsi znovuzrodením série Skylanders. Tá bola vydaná po prvýkrát v roku 2011 vydavateľstvom Activision. Boli to akčné hry s jednoduchým ovládaním, ktoré obsahovali postavičky, ktoré ste mohli vidieť v reálnom svete. Tieto hry boli obrovským hitom a priniesli aj ďalšie tituly, ako napríklad Lego Dimensions a Disney Infinity. Lenže záujem začal opadať. Od roku 2016 tak na konzoly nevyšla žiadna takáto nová hra. Lego Dimensions a Disney Infinity tak definitívne skončili.

Ring of Heroes Beta bude k dispozícii na Google Play do 25. júna. Minimálne požiadavky odporúčané vývojárom sú:

  • Aspoň 2 GB RAM
  • Android 4.3 a vyšší

Finálna verzia hry by mala prísť niekedy v tretej štvrtine roka 2018. Tešíte sa?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+