MojAndroid

Mobilný prehliadač Skyfire bol jeden z prvých mobilných prehliadačov, ktorý mal za úlohu predovšetkým priniesť Flash pre masy. Po vypustení verzie 2.0 s podporou Flash, prichádza na trh opäť s niečim novým. Spoločnosť oznámila príchod verzie Skyfire 3.0 s podporou sociálnej siete Facebook. Známe Facebook tlačidlá “Like” sú priamo prepojené na Facebook.

Skyfire tiež ide nad rámec funkcie vyhľadávania, obsahuje ďalšiu kartu “Panel s tlačidlami”, ktoré zodpovedajú rôznym výsledkom hľadania. Prehliadač dokáže triediť odkazy a videá jednotlivo pre Facebook, Digg, Twitter a Amazon.

Skyfire bar zabudovaný do spodnej časti okna prehliadača teraz zahŕňa tlačidlá “Video”, “Explore” a “Share”. Celý obsah je napojený na Facebook. Takáto funkcia však stiesňuje obrazovku mobilného telefónu, je to však akceptovateľná daň za rozšírenú funkcionalitu.

Prehľad nových funkcií si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

Veľkost aplikácie: 3.11 MB
Developer: Skyfire
QR kód:

24.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+