MojAndroid

Ak nedáte dopustiť na svoj Android ale zároveň sa vám páči vzhľad operačného systému Windows 8 pre tablety a smartfóny, potom by ste mali vedieť o projekte Skydroid. Skupina piatich developerov sa rozhodla vytvoriť pre Android unikátny launcher, ktorý bude inšpirovaný novým používateľským prostredím Metro UI Windows 8. Nezostávajú však len pri vzhľade samotného launchera a rozhodli sa vytvoriť aj rozsiahlu sadu aplikácií, ktoré svojim vzhľadom zapadnú do nového prostredia. Celkovo ich tím developerov pripravuje dvadsať a nájdeme medzi nimi: Dialer, SMS, Email, Calendar, People with IM and social, Calculator, Player, Gallery, Camera, Browser, Notes, Stock + Currency converter, Meteo, Alarm, News, File manager, Settings a Launcher.


Ak pôjde všetko podľa plánu, fanúšikovia Windows 8 UI by sa mohli funkčnej verzie Skydroid dočkať už na konci marca alebo apríla. Aplikácia bude dostupná zadarmo s podporou reklám alebo za ročný poplatok 1,99$ bez nich.

Zdroj: XDA developers

26.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+