MojAndroid

Zatiaľ čo väčšina výrobcov bluetooth slúchadiel sa chvália ich výdržou alebo podporou funkcie ANC, tak americký výrobca Skullcandy sa pýši niečím iným. Jeho slúchadlá Smokin‘ Buds TWS sú totiž podľa portálu GizmoChina šetrné k životnému prostrediu.

Vyrobené s ohľadom na životné prostredie

Telo Smokin‘ Buds TWS nemá len odolnosť proti dažďu certifikácie IPX4, ale sú aj vyrobené z 50 % certifikovaného recyklovaného plastu, ako aj 100 % recyklovaných obalových materiálov. Zároveň sa dodávajú s menšími a účinnejšími batériami, čo vedie k celkovému zníženiu uhlíkovej stopy, čo určite ocení každý ekologický aktivista.

Smokin‘ Buds TWS
Smokin‘ Buds TWS | Zdroj: GizmocChina.com

Slúchadlá spolu s nabíjacím puzdrom dokážu napriek menším batériám poskytnúť celkovú výdrž až 20 hodín prehrávania hudby. Samotné slúchadlá vydržia na jedno nabitie 8 hodín. Smokin‘ Buds TWS majú aj funkciu rýchleho nabíjania. Jedným z nedostatkov slúchadiel je absencia funkcie aktívneho potlačenia hluku(ANC), ktoré je v súčasných slúchadlách veľmi dôležitá.

Smokin‘ Buds TWS
Nabíjacie puzdro | Zdroj: GizmocChina.com

So smartfónom sa slúchadlá prepoja pomocou rozhrania Bluetooth 5.2. Na každom slúchadle je mikrofón, takže ich môžete používať aj samostatne ako handsfree. Slúchadlá sa spárujú so vstupným zariadením po vybratí z puzdra. Na slúchadlách sú tiež kapacitné dotykové ovládacie prvky, ktoré používateľovi umožňujú pozastaviť prehrávanie hudby alebo prijať hovor.

Cena Smokin‘ Buds TWS je v USA iba 19,99 dolárov. V Európe sa však predávajú za 34,99 eur.

Náš tip
WhatsApp prináša v beta verzii podporu zdieľania obrazovky

 

4.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+