MojAndroid

V obchode Google Play sa objavila užitočná aplikácia s názvom Note 2 Hidden Settings, ktorá umožňuje prístup k inak skrytým nastaveniam smartfónov Samsung Galaxy Note II a Galaxy S4. Pre využitie aplikácie je nutné mať vytvorený ROOT, inak sa k nastaveniam nedostanete. Ďalšou podmienkou je mať nahraný originálny firmvér od Samsungu, nakoľko nastavenia sú špecifické pre TouchWiz a v upravených ROM sa nenachádzajú.

Note 2 Hidden Settings skryte nastavenia 1 Note 2 Hidden Settings skryte nastavenia 3

Aplikácia Note 2 Hidden Settings je veľmi jednoduchá a stačí ju len stiahnuť a nainštalovať na podporované zariadenie. Po spustení umožňuje prístup k niektorým funkciám, ktoré by bolo inak nutné upraviť v systémových súboroch. Jedná sa napríklad zvuk spúšte fotoaparátu, ovládanie otáčania v galérii, plánované posielanie textových správ a mnoho iných nastavení.  Aplikácia rozhodne stojí za vyskúšanie, nakoľko je zdarma dostupná v obchode Google Play, pričom stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget.

Zdroj: androidpolice

22.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+