MojAndroid

Automobilka Škoda prináša inovácie do svojich vozidiel (najmä do tých s najlepšou výbavou). Škoda už dlhšiu dobu ponúka vlastnú aplikáciu – Škoda Connect – ktorá môže pokojne konkurovať aj aplikáciám “drahších” automobiliek. Aplikácia ponúka zobrazovanie polohy vozidla, stav paliva a servisu, plánovanie cesty a podobne. Dokonca je pomocou aplikácie možné vzdialene ovládať kúrenie či klimatizáciu. Takže v tomto teple si používateľ môže vopred poriadne “vychladiť” auto pred tým, ako do neho nastúpi. Konkurencia Škody v rámci svojich aplikácií ponúka aj vzdialené odomykania a zamykanie vozidla, čo aplikácia Škody neponúkala. Až do teraz!

Funkcia bude dostupná len pre niektoré modely s Care Connect

Nová funkcionalita sa dostala do aktualizovanej aplikácie, avšak oficiálne ešte predstavená nebola. Dostupná bude len pre vozidlá, ktoré disponujú funkciou Care Connect. Tiež bude dostupná len pre niektoré modely, ktoré sa vyrábajú od tohto týždňa, a to Superb, Kodiaq, Karoq a Octavia. Funkcia odomykanie a zamykanie vozidla na diaľku bude pre mnohých určite nesmierne výhodná – viacerí sa zbavia stresu, či zamkli auto alebo nie, lebo si to jednoducho zistia cez aplikáciu.

Škoda okrem aplikácie ponúka aj ďalšiu inováciu. Začali sa vyrábať prvé Superby, ktoré budú mať virtuálny kokpit, vrátane budíkov. Bude tak rozšírená ponuka vozidiel s touto vymoženosťou, ktorú zatiaľ mali iba SUV Karoq a Kodiaq.

Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Toto sú modely Škoda, ktoré podporujú Android Auto
7.8.2018
Zdroj: fdrive.cz

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Kukucar

    Škoda Hack-Me :D

+