MojAndroid

Informácia, že spoločnosť Samsung je blízko k predstaveniu svojho konvertibilného smartfónu uniká pravidelne pomaly každý štvrťrok. Objavia sa nové fotografie, nové špekulácie a takisto nový termín predstavenia oproti pôvodným plánom. Problémy obvykle nastávali pre nedokonalú technológiu, rôzne výrobné ťažkosti či údajný slabý počiatočný záujem používateľov o skladací ,či inak konvertibilný smartfón z dielne Samsungu.

Náš tip
Samsung získal patent na skladateľný smartfón. Príde konečne aj na trh?

Foldable-smartphone-concept

Najnovšie informácie hovoria o prestavení prvých predprodukčných vzoriek už v štvrtom kvartáli roku 2017. Samotný Samsung však musí pravdepodobne prekonať ešte  množstvo technických problémov, ktoré sú spojené s masovou  výrobou a spoľahlivosťou kľúčových komponentov. Tie majú zabezpečiť, aby smartfón prinášal plnohodnotný a efektívny zážitok z používania konvertibilnej konštrukcie. Juhokórejský výrobca sa však musí mať na pozore, konkurencia skutočne nespí a svoje koncepty chystajú aj výrobcovia ako LG či Microsoft a takisto čínske Lenovo, ktoré už ukázalo svetu koncepty toho, ako si konvertibilné zariadenia predstavujú.

Náš tip
VIDEO | CPlus ohybný smartfón naživo | Lenovo Tech World 2016

Zdroj : pocketnow.com

14.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+