MojAndroid

Ak patríte medzi význávačov zimných športov ako lyžovanie alebo snowboardovanie, tak potom vám prinášame tip na zaujímavú aplikáciu, ktorú vývojár  označuje ako švajčiarský nožik pre lyžiarov. SKITUDE App ponúka live informácie z lyžiarských stredísk po celom svete a nástroje pre ich zdieľanie s priateľmi alebo komunitou.

Databáza aplikácie ponúka informácie z viac ako 2500 lyžiarských stredísk, z ktorých sa môžete dozvedieť napríklad o snehových podmienkach,  predpovedi počasia až na štyri dni a prečítať si môžete aj aktuálne správy zo sociálnych sietí. Okrem lyžiarskych stredísk obsahuje databáza aj viac ako 400.000 bodov záujmu vrátane tratí, lanoviek a ďalších služieb dostupných v areáli strediska. Všetky môžete jednoducho nájsť pomocou rozšírenej reality priamo pomocou vášho smartfónu.

Okrem informácií naživo si v SKITUDE  môžete vytvoriť vlastný profil a pomocou GPS Trackeru zaznamenávať vlastné trate či ďalšie štatistiky. Tie môžete následne zdieľať s priateľmi pomocou sociálnych sietí. Inou veľmi užitočnou službou je lokalizácia vašich známych (funkcia má byť pridaná v ďalšej verzii aplikácie) a tiež možnosť rýchlo zavolať prvú pomocou v prípade úrazu, pričom sa vám na displeji zobrazia GPS súradnice vašej aktuálnej polohy.

  

  

Navyše ak si vytvoríte vlastný profil, môžete k informáciám z obľúbeným lyžiarských stredísk a k vlastným štatistikám pristupovať aj prostredníctvom webovej stránky www.skitude.com.

Aplikácia je zadarmo dostupná na Google Play, no k dispozícii je aj plugin v hodnote 0,99€, ktorý do SKITUDE doplní živé zábery z viac ako 3000 webových kamier – dostupné sú však len v niektorých krajinách, ktorých zoznam nájdete na tomto linku.

Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

29.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+