MojAndroid

Ak vlastníte jeden zo smartfónov HTC One X alebo HTC One XL alebo jeden z tých, ktoré sú postavené na ROM týchto zariadení so Sense 4.x, potom je tento článok a aplikácia predstavená v ňom určené práve pre vás.

Skiny pre Sense bolo problémom zmeniť inak, ako stiahnuť si ich priamo z HTC servera a následne ich priamo aktivovať v prostredí HTC Sense. Existujú však niektorí nadšenci, ktorým sa podarilo toto obmedzenie prelomiť, vyextrahovať a upraviť skiny tak, aby ich bolo možné stiahnuť aj pomocou Google Play Store.

Teraz si vďaka vývojárskemu tímu VirtousTeam môžeme stiahnuť z Google Play Store niekoľko skinov, ktoré prispôsobia prostredie Sense 4 podľa prianí a želaní, stačí si vybrať len ten svoj, ktorý sa vám páči.

Skin pre Sense 4.x je dodávaný v dvoch verziách HD a qHD. Podľa používaného zariadenia a rozlíšenia jeho obrazovky. Je preto dôležité vybrať si ten správny. Zariadenia s rozlíšením 720p ako je One X a One XL majú predvolenú verziu HD. Ak máte rozlíšenie qHD ako na One S, je určená pre vás verzia qHD.

Skiny sú teraz dostupné v Google Play Store a cena jednej verzie je určená na 0,99 €.

Zdroj: VirtuosROMGoogle Play Store VirtuosTeam Foto: MôjAndroid.sk

28.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+