MojAndroid

Inteligentné hodinky nemusia byť iba preplnené funkciami a aplikáciami. Niektoré z nich môžu byť aj skutočne štýlové a inteligentné funkcie ukryjú za klasický vzhľad. To je aj prípad inteligentných hodiniek Hagen Connected od spoločnosti Skagen, ktorých inteligentné funkcie by ste si na prvý pohľad ani nemuseli všimnúť.

Je to aj preto, lebo hodinky nemajú zvláštny displej s nastaviteľnými funkciami. Ponúkajú ale fitness trackovacie funkcie, pričom svoje ciele môžete monitorovať prostredníctvom sekundárneho ciferníka. Hodinky tiež vibrujú pri zmeškaných upozorneniach a ponúkajú aj nastaviteľné tlačidlá, ktorým môžete prideliť rôzne funkcie. Môžete tak nimi ovládať hudbu či zhotoviť fotografiu na vašom smartfóne. Tou najdôležitejšou vlastnosťou hodiniek je ale najmä ich štýlový vzhľad, vďaka čomu sa hodia aj k oficiálnejšiemu oblečeniu.

CONNECTED_LANDING_PAGE_H

Hodinky Hagen Connected by mali byť predstavené v priebehu septembra so začínajúcou cenovkou na úrovni 195 USD. Najlepšie na hodinkách je zrejme to, že sú poháňané klasickou malou batériou, a tak ich nebudete musieť vôbec dobíjať. Otázne ale je, ako dlho batéria vydrží pri týchto funkciách, no je isté, že to bude neporovnateľne dlhšie ako na benžých inteligentných hodinkách.

Zdroj: Skagen via engadget

30.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+