MojAndroid

MojAndroid.sk predstavil unikátnu aplikáciu – katalóg slovenských a českých aplikácií. Pri testovaní online verzie katalógu sme zaznamenali výpadky za ktoré sa ospravedlňujeme. Chybu sme opravili a aplikácia je opäť plne funkčná.

Ako sme si mnohí všimli, na začiatku mesiaca sme predstavili našu prvú Android aplikáciu. Vrámci podpory slovenskej a českej Android scény sme sa rozhodli vydať katalóg Slovenských a českých Android aplikácií. Aplikácia je exkluzívne prvý mesiac dostupná pre zariadenia Samsung a už od prvej chvíle sa tešila vašej obľube. Od 1.8. bude naša appka dostupná pre všetky zariadenia.

Minulý týždeň sme spustili testovaciu prevádzku katalógu SK&CZ aplikácií aj na našom webe. Aplikácia a online katalóg sú priamo prepojené, takže máte vždy dostupnú aktuálnu databázu aplikácií. Počas testovania tejto online verzie sme však natrafili na niekoľko výpadkov samotnej aplikácie. Všimli sme si to aj na komentároch a hodnotení priamo v Google Play. Google aktuálne testuje možnosť odpisovania na komentáre pri aplikácií a keďže nám táto funkcia zatiaľ nefunguje, rozhodli sme sa informovať ohľadne nefunkčnosti našej aplikácii priamo na našom webe.

Ospravedlňujeme sa všetkým za tento menší výpadok. Chyba je už opravená a aplikáciu môžete opäť plnohodnotne využívať. Pre načítanie všetkých aplikácií z databázy stačí po spustení aplikácie stlačiť na MENU -> Obnoviť zoznam.

Aplikácia aktuálne funguje bez problémov a tak sa môžete opäť tešiť na zoznam zaujímavých aplikácií zo Slovenska a Čiech priamo vo svojom Androide. Sťahujte aplikáciu priamo z Google Play Store. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok alebo podnetov na zlepšenie, využite komentáre pod článkom. Ďakujeme za vašu priazeň.

24.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+