MojAndroid

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov slovenských a českých aplikácií a vo vašom Android zariadení máte nainštalovanú našu aplikáciu SK & CZ Android aplikácie, dnes vás zrejme Google Play Store upozornil na novú dostupnú aktualizáciu. Tá okrem opravy chýb prináša aj novinku v podobe živého widgetu a malé prekvapenie, ktoré odhalíte len dnes :-)

Ak aplikáciu SK & CZ Android aplikácie ešte nepoznáte, mali by ste vedieť, že ide o zaujímavý projekt, ktorý v sebe zahŕňa viac ako 300 slovenských a českých aplikácií. V prehľadnom menu si môžete aplikácie nechať zobraziť podľa kategórií a k dispozícii je aj zoznam TOP 10 aplikácií. Nechýbajú ani hodnotenia a recenzie z našej stránky MôjAndroid.sk a zaujme určite aj krátky popis a screenshoty z aplikácie. Naša aplikácia je dostupná bezplatne z Google Play Store a ak ju ešte nemáte nainštalovanú, môžete tak spraviť pomocou widgetu nižšie.

    

25.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+