MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Samsung vám prináša katalóg slovenských a českých Android aplikácií priamo do vašich mobilov a tabletov. Aplikácia je dostupná pre všetky zariadenia. Vyskúšajte si ju aj vy.

 

Aplikácia obsahuje všetky zaujímavé slovenské a časť českých Android aplikácií. Po nainštalovaní a prvom spustení sa stiahne zoznam – aktuálna databáza všetkých aplikácií, ktoré sú už v katalógu. Na úvodnej obrazovke sa objavia možnosti, podľa ktorých je možné aplikácie prezerať: TOP aplikácie, Najnovšie aplikácie, Kategórie a Zoznam.

Kategórie aplikácií sú rozdelené do dvoch podmnožín: aplikácie a hry. V časti aplikácie nájdete zoradenie appiek podľa kategórií ako Biznis, Cestovanie a lokálne, Doprava, Financie, Hudba a audio a ďalšie. Hry sú rozdelené do piatich kategórií: Arkády a akčné, Logické a hlavolamy, Oddychové, Športové a Závodné a preteky. Pri každej kategórií je označené číslom aj celkový počet aplikácií, ktoré sa v danej kategórii nachádzajú.

 

Naša aplikácia “SK a CZ aplikácie” bola prvý mesiac (Júl 2012) dostupná exkluzívne pre zariadenia Samsung, aktuálne je možné ju stiahnuť pre všetky Android telefóny a tablety s operačným systémom Android 2.2 a vyššie.

 

Katalóg slovenských Android aplikácií je k dispozícii v obchode s aplikáciami pre OS Android Google Play Store. Aplikáciu vyvinulo developerské štúdio Pragmatic Mates.

1.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+