MojAndroid

Tesco mobile ponúka zákazníkom v rámci vianočnej kampane možnosť zakúpiť si SIM kartu za polovicu. Zákazníci virtuálneho operátora tak budú môcť vďaka dvojnásobnému kreditu nielen volať, esemeskovať a surfovať za polovičné ceny, ale môžu tiež získať SIM kartu s 50% zľavou.

Pri nákupe nad 15 eur v predajniach Tesco dostane každý zákazník vianočný kupón,  s ktorým si môže kúpiť novú Tesco mobile SIM kartu za polovicu. Kupón si môže uplatniť pri pokladni a za SIM kartu s kreditom 5 € zaplatí len 2,50 €,“ vysvetlila Zuzana Lošáková, komunikačná manažérka TESCO STORES SR.

Kupóny sú zákazníkom vydávané od 12. novembra, pričom uplatniť si ich môžu do konca januára 2015. Podľa Zuzany Lošákovej sa takto alternatívny operátor snaží zákazníkom uľahčiť vyskúšanie predplatenej ponuky Tesco Mobile. Jej unikátnosť spočíva jednak v dvojnásobnom kreditu pri každom dobití, ale aj v tom, že už viac ako 150 – tisíc Tesco mobile zákazníkov si medzi sebou môže volať úplne zadarmo.

Zdroj: tlačová správa Tesco

12.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+