MojAndroid

Končí sa náročný rok. Rok 2022, ktorý opäť poznačila pandémia koronavírusu. Dúfame, že ten ďalší bude pozitívnejší, lepší, krajší. Oslavy nového roka so sebou prinášajú popriať všetko dobré svojim blízkym. Napríklad aj peknými silvestrovskými a novoročnými prianiami. V kurze sú aj vtipné silvestrovské SMS, ktoré zaručene pobavia.

Koniec starého roka a začiatok toho nového so sebou prinášajú aj rôzne novoročné predsavzatia, ktoré si ľudia dávajú a často ich nedodržia.

Silvestrovské a novoročné SMS priania 2021

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ta bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný novy rok.

Nech nový rok splní Tvoje tajné priania
Nech anjeli tvoje cesty chránia
A problémy nech sa ťa stránia
Šťastlivý nový rok

V Novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky

Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čase cinkajú. Teraz keď ku šťastiu je len krok želám pekný Silvester a šťastný novy rok.

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje …

Ďalší nový rok je tu zas
o rok zostarne každý z nás.
Nech teda lepší bude o stokrát,
nech stále má Ťa niekto rád

Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v novom roku praje …

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje…

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. A aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať a radosť všetkým naokolo rozdávať.

Vtipné silvestrovské SMS priania 2021

Keď sa budeš v noci báť,
skús si niečo pekné priať.
Tvoj anjelik o tom vie,
sud piva Ti prinesie.
Dáš si glga, príde slina,
nadrbeš sa ako sviňa.
PF 2020

Až Vám šampusový štupeľ trafí do oka, až Vás vyšetria a uznajú za cvoka.Až Vám bude od hlastu veľmi zle, až ohňostroj Vám pri zadku vybuchne. Potom priať šťastie Vám už neskoro bude, preto tak skoro Vám ho prajem a v kľude.

Na Nový rok o polnoci, nebudem ti na pomoci. Ak ťa trafí petarda, spraví z teba retarda. Ak si veľa vypiješ, aj zuby si vybiješ. Tak si veľký pozor daj, veľa zdravia si zaželaj. ……… “P.F. 2022”

Chcete sa na Silvestra pobaviť? Chcete byť veselí a pekne sťatí? Sme tu pre vás. Kat a jeho pomocníci.

Kopec šťastia v novom roku a veľa síl do rozkroku.

Ahoj láska, prajem ti šťastný a veselý nový rok a dúfam, že mi v ňom dáš konečne pokoj!

V novom roku ti neprajem vôbec nič, lebo si vôbec nič nezaslúžiš.

Keby tvoja ľavá noha bola Vianoce a pravá Silvester, chcel by som ťa navštíviť medzi sviatkami.

Až ťa studený pot zamrazí, či žeravá petarda zadok rozmrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak ti bude neskoro šťastie priať. Preto zavčasu Šťastný nový rok.

Nenašli ste to správne prianie? Skúste v týchto článkoch:

31.12.2020
Zdroj: mulo-mobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+