MojAndroid

Tak ako každý rok aj dnešný deň sa nesie v znamení Silvestra, osláv a vítania príchodu Nového roku. Väčšina z vás sa pred polnocou stretne s rodinou alebo priateľmi pri spoločnom posedení, alebo sa spoločne vydajú na námestia pozrieť silvestrovský ohňostroj. Niektorí si na Silvestra zaplatili krásny pobyt, iní príchod nového roka oslávia na poriadnej party. Tí romantickejší určite pozvali svoju polovičku na nejaké skvelé silvestrovské menu.

Náš tip
Silvestrovské a novoročné SMS priania, ktorými potešíte a pobavíte

Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

O polnoci si pripijú šampanským a poprajú Šťastný nový rok. V tento deň môžme byť iba ale len z časťou našich blízkych a priateľov. Ostatným, ktorí bývajú ďaleko alebo zahraničí, je pekne popriať aspoň formou SMS správy. V tom článku nájdete pár tipov na Silvestrovské a novoročné SMS priania. Tieto vinše sa určite hodia tým, ktorí nechcú vymýšľať nič vlastné. Na druhú stranu, vlastné vtipné silvestrovské priania majú určite väčšie kúzlo.

Novoročné SMS priania silvestrovske priania

SMS priania v slovenskom jazyku

Sedem úspešných dní v každom týždni, 52 týždňov naplnených láskou, 12 mesiacov pevného zdravia a šťastia po celý rok želá…

Posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny. Želám aj šťastný nový rok, aby bol úspešný každý tvoj ďalší krok.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia, na radosť premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný nový rok.

Keď sa budeš v noci báť,
skús si niečo pekné priať.
Tvoj anjelik o tom vie,
sud piva Ti prinesie.
Dáš si glga, príde slina,
nadrbeš sa ako sviňa.
PF 2020

Dneska je prvý deň roku,
prišli sme vám zavinšovať trochu,
aby ste mali šťastia, zdravia stáleho
a mešteka nikdy prázdneho!

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí všetko máš na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky zožrali deti. Veľa šťastia do Nového roku želá…

A ďalšie priania

Nech nový rok splní Tvoje tajné priania
Nech anjeli tvoje cesty chránia
A problémy nech sa ťa stránia
Šťastlivý nový rok

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Šťastný nový rok.

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje …

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

Do nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez nemoci, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných okamžikov.

Želajme si v novom roku dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Želám Vám kvapku smoly, lyžičku hrdosti,
hrnček radosti, kotlík úspechu,
jazierko peňazí, more šťastia,
oceán zdravia a celý vesmír lásky.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane to Vám do nového roku…..

SMS priania v českom jazyku

Nový rok přinese ti hrsti plné štěstí! Já věřím v to a držím pěsti! K silvestru nejbližších přátel partičku, koupit kvalitnější lahvičku, trochu rozveselit hlavičku a nerozbít žádnou skleničku! 

Zvoní zvoní zvonec, že je roku konec. Zvedněme tedy skleničky, připijme na příští rok celičký. Ať štěstí, zdraví nás v něm provází a nic dobrého se nezkazí. 

Z posledního rok nám mele
a nový se k nám rázem… dere.
Takže lásku, zdraví, mít i kačky
a ideálně žádný… hračky.
V práci radosti, co není rovno.
Ač karma říká leda… skromno.
PF 2020

Nový rok klepe na dveře,
kdopak mu první otevře?
Přejeme vám úspěšné vykročení
do roku, kdy nic špatného není
a naopak vše jen dobré je,
každý z vás se pořád raduje.

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav,takový ti přeju stav. Vidím to vše černě, budu na tom stejně.

SMS priania v anglickom jazyku

Time to set new resolution.
Time to turn your dreams into action
Show affection for everyone.
Share your smile with everyone.
Always shine like Sun.
New year is time for lots of fun.
Enjoy New Year Celebrations!

“In every thing there must be a reason,
a time 2come and a time 2go.
I pray that this New Year brings
2you happiness and joy 4ever and ever.”

Wishing you a year that is filled with all the fragrance of roses, illuminated with all the lights of the world and be blessed with all the smiles on the planet. Hope this year will be the year when all your dreams come true.
Happy New Year 2020.

Happiness keeps you sweet Trials make you strong Sorrows make you humble Success keeps you glowing & God keeps you going. May you have the greatest new year.

Podeľte sa o vaše obľúbené SMS želania

Pokiaľ ste si z ponúkaných Silvestrovských SMS prianí nevybrali a poznáte lepšie, podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Čím zábavnejšie, tým lepšie.

Nenašli ste tie správne priania? Skúste v týchto článkoch:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+