MojAndroid

Ak poznáte seriál Silicon Valley a videli ste aj časti z aktuálnej série, zrejme viete, o akej aplikácii hovoríme. Not Hotdog je nevydarená aplikácia na rozpoznávanie jedla, ktorá mala spraviť revolúciu na trhu s aplikáciami schopnými rozpoznať reálne objekty. Jej jedinou funkciou je ale to, že dokáže rozpoznať hotdog od všetkého ostatného. Oficiálna aplikácia s touto jedinečnou funkcionalitou sa teraz objavila v obchode Play.

Ak ste alergickí na hotdogy, táto aplikácia je presne pre vás

Zaujímavé pritom je, že aplikácia funguje presne tak ako v seriáli. Dokonca aj vývojárske štúdio v obchode Play je pomenované SeeFood Technologies Inc. podobne ako v seriáli Silicon Valley. Aplikácia ponúka veľmi jednoduché prostredie. Môžete iba odfotografovať jedlo a aplikácia vám povie, či ide o hotdog alebo nie. Ak nemáte poruke fotku hotdogu, môžete použiť aj fotografiu z vašej galérie.

My sme po ruke reálny hotdog nemali, a tak sme aplikáciu vyskúšali na iných podlhovastých predmetoch, ktoré by hotdog mohli pripomínať. V oboch prípadoch aplikácia rozpoznala, že nejde o hotdog. Keď sme ale aplikáciu vyskúšali na fotografii hotdogu, obrázok vyhodnotila správne. Otázne je, či by to fungovalo aj s reálnymi hotdogmi a najmä slovenskými napodobeninami, ktoré s tými v databáze Google fotografií nemajú veľa spoločného.

Nesmie chýbať žiadnemu fanúšikovi seriálu

V každom prípade, aplikácia je dostupná v obchode Play, no v mnohých krajinách nie je dostupná. To sa týka aj Slovenska, a tak si ju môžete stiahnuť zatiaľ iba prostredníctvom odkazu na APK súbor, ktorý nájdete nižšie. Odporúčame ale navštíviť aj stránku aplikácie v obchode Play a prečítať si hodnotenia používateľov, niektoré sú naozaj veľmi vtipné a nápadité :-)

—> Odkaz na stiahnutie APK súboru – Not Hotdog <—

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

27.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+