MojAndroid

Dôkazom toho, že aj dnes sa dá vymyslieť zaujímavá Android hra, je slovenský titul Silhōuette. Ide o zaujímavú Android hru, ktorá síce námetovo čerpá z hier, ktoré tu už boli, no prináša úplne nový koncept hrania. Okrem toho ponúka tento titul aj pekne spracovanú grafiku a je dostupný bezplatne, takže by ste ho rozhodne mali vyskúšať.

Náš tip
Najnovšie slovenské aplikácie a hry pre Android (06/2016)

Vašim cieľom v hre Silhōuette je uhádnuť, aký tvar má silueta v strede obrazovky ešte predtým, ako sa objaví. Pomôžu vám v tom guľôčky padajúce na neviditeľnú prekážku a ich odraz. Počet guľôčok, ktoré môžete na siluetu pustiť, rovnako ako aj čas, sú obmedzené a čím menej guľôčok použijete a čím skôr uhádnete tvar siluety, tým viac bodov získate. Hra je rozdelená do levelov, ktoré sa postupne sťažujú, takže aj najväčší frajeri raz stroskotajú.

Svoje skóre môžete porovnávať aj s inými hráčmi po celom svete vďaka integrácii prepracovaných tabuliek vysokého skóre a v hre si môžete zahrať aj tzv. time trial, ktorý precvičí rýchlosť vášho úsudku. Silhōuette nie je nejako extrémne zložitou hrou, no na chvíle nudy vám poslúži výborne. Princíp jej hrania je navyše naozaj návykový a hra vás núti neustále sa zlepšovať. Ak vás tento titul zaujal, stiahnite si ho pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.1
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma
21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+