MojAndroid

E-mail – elektronická pošta, je vec, ktorú používame denne. Mnohí z nás používajú e-mail hlavne v práci. Pre tých, ktorí mailom posielajú či príjmajú zmluvy alebo dokumenty vo formáte PDF, ktoré treba podpísať, máme dobrú správu! Vaše dokumenty viac nemusíte skenovať, faxovať, tlačiť ani nič podobné. S android aplikáciou SIGNificant e-Signing sa pre vás stane podpisovanie dokumentov hračkou a zábavou. Jednoduchšie to už zrejme nebude.

Priamo v aplikácii si otvoríte PDF dokument, ktorý sa chystáte podpísať, buď z mailu, Dropboxu alebo z SD karty. Po otvorení len umiestnite pole pre podpis tam, kde má byť a podpisujete ! Jednoduchšie to zrejme pôjde so stylusom, no citlivosť displejov je v dnešnej dobe na veľmi vysokej úrovni a tak pre vás určite nebude problém podpísať sa prstom.

Ak sa bojíte o bezpečnosť už podpísaného dokumentu, tak sa bojíte zbytočne. Akonáhle dokument podpíšete lokálne vo vašom telefóne, bude označený digitálnym certifikátom, ktorého platnosť  si môže ktokoľvek kedykoľvek overiť. Manipulácia s dokumentom či samotným podpisom je po “zapečatení” certifikátom možná len po zadaní vašeho hesla! Bezpečnosť na prvom mieste.

Pokiaľ si myslíte, že podpísaný dokument budete musieť zas len uložiť a znova otvoriť pomocou mailového klienta vo vašom androide, tak sa mýlite. Dokument, ktorý podpíšete môžete poslať mailom priamo z aplikácie SIGNificant e-Signing !

Screenshoty:

 

VIDEO:


Neváhajte a vyskúšajte túto bezplatnú aplikáciu, ktorú stiahnete pomocou nasledovných odkazov:

Stiahnite si aplikáciu: Android Market – SIGNificant e-SigningAppBrain – SIGNificant e-Signing

QR kód:

2.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+