MojAndroid

Pozdravujeme všetkých hokejových fanúšikov stránky MojAndroid.sk. Včerajšia prehra našich hokejistov s Ruskom nás síce stála body do ďalších kvalifikačných bojov, ale práve teraz je ten správny čas začať poriadne povzbudzovať našu hokejovú reprezentáciu. Až teraz sa ukážu skutoční hokejoví fanúšikovia, ktorí svojim povzbudovaním motivujú našich chlapcov k skvelým výkonom. Aj my chceme prispieť svojim povzbudzovaním k tomu, aby sme tento rok získali titul Majstrov sveta.

Pripravili sme jedinečnú sútaž pre Android hokejových fanúšikov. Vyhrajte hokejové tričká a Android tablety Prestigio. Ak si správny hokejový fanúšik, máme pre Teba jedno z 555 Android tričiek. Ak budeš navyše povzbudzovať našich hokejistov, môžes so svojimi priateľmi vyhrať 5 x Android tablet Prestigio. Túto súťaž vám prináša portál MojAndroid.sk, spoločnosť Prestigio a obchodný dom Shark Computers.

Ako vyhrať 555x Android hokejové tričká a 5x Android tablet?

Pravidlá sú jednoduché:

1. staň sa fanúšikom na skupiny Prestigio (Slovensko)

2. zmeň si túto fotografiu 3 Android hokejistov ako svoju profilovú fotografiu

3. vytlač svoj profil z Faceboku a utekaj do najbližšej predajne Shark Computers, kde prvých 555 fanúšikov získa tričko úplne zadarmo :-)
(Tričká budú k dispozícii už od zajtra, piatku 6.5., predajne Shark sa nachádzajú v týchto mestách: Bratislava 2x, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice)

4. výhercov tabletov vyžrebujeme zo všetkých fanúšikov stránky Prestigio (Slovensko)
Ceny vyžrebujeme 21.5. v predajni Shark v Auparku o 15.00 hod.

Povzbudzujte našich hokejistov k titulu Majstrov sveta :-)

V ktorom meste si vyzvihneš svoje nové Android hokejové tričko?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

 

4.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+