MojAndroid

Na domovskú obrazovku chodíme a klikáme dosť často, preto si ju aj radi upravujeme podľa vlastného gusta. Niektorí si tam dajú vlastnú tapetu (aj animovanú), iní zas nahodia nový launcher s odlišným dizajnom ikoniek. V obchode Play sa ale objavila originálna aplikácia, s ktorou zaručene očaríte svojich priateľov alebo potencionálnu partnerku na rande.

Vývojár BrainIcon vydal aplikáciu Shortrain, vďaka ktorej môžete vytvoriť koľajnice, po ktorých bude jazdiť vláčik. Aplikácia momentálne funguje len na Android 7.1 Nougat a to kvôli nedávno pridanej funkcii skratky aplikácií.

Shortrain

Na výber máte z dvoch dynamický skratiek – koľajnica a štartovací bod. Dokonca sa dá zmeniť aj uhol zátačky, takže vláčik vám bude jazdiť po celej obrazovke. Keď už máte pár koľajníc položených, váš vláčik sa pohne zo štartovacieho bodu. Aplikácia bola úspešne testovaná na Pixel a Google Launcheri.

Ak očakávate pokročilé funkcie, zabudnite na ne. Zmyslom aplikácie je len to, aby vám virtuálny vláčik jazdil po obrazovke. Ale ak vás aplikácia Shortrain zaujala, môžete si ju bezplatne stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

3.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+