MojAndroid

Panel s rýchlymi nastaveniami prešiel v systéme Android 7.0 Nougat zaujímavými zmenami. K dispozícii je teraz viac funkcií priamo v paneli a rôzne informácie sa zobrazia bez potreby prechádzať do kompletnej aplikácie s nastaveniami. Prispôsobenie tohto panelu ale stále nie je na takej úrovni, akú by sme možno očakávali. Rieši to ale aplikácia ShortCutter.

Aplikácia bola vytvorená fanúšikom LeeDroid z fóra XDA a ponúka oveľa viac funkcií, ako by ste si vedeli predstaviť. K dispozícii sú predpripravené skratky pre zhotovenie videa z obrazovky, screenshotu, spustenie/vypnutie automatickej synchronizácie a mnohé ďalšie. Okrem toho sú k dispozícii štyri skratkypre spustenie konkrétnej aplikácie priamo z panelu s rýchlym spustením a štyri skratky pre spustenie konkrétnej webovej stránky.

https://youtu.be/uMUXvcWkNAw

Všetky tieto funkcie sú pritom dostupné bez potreby vykonania ROOT-u na vašom zariadení. Ak ale ROOT máte, môžete si užívať ďalšie zaujímavé funkcie, ako napríklad skratka pre zmenu režimu zisťovania polohy, skratka pre zobrazenia obrazovky na celý displej, skratka pre ADB a mnohé ďalšie.

Aplikácia funguje najlepšie na zariadeniach s čistým Androidom, alebo na ROM, ktoré sú postavené na čistom Androide. V niektorých zariadeniach s vlastnou nadstavbou môžu byť niektoré funkcie nedostupné. Napriek tomu ide o šikovnú aplikáciu, ktorá stojí minimálne za vyskúšanie, keďže v obchode Play je k dispozícii zadarmo.

Verzia: 5.7.7
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community via XDA

4.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+