MojAndroid

Shopify je obľúbená platforma pre začínajúce, ale aj pokročilé e-shopy. Tým ponúka množstvo zaujímavých funkcií a možností, ku ktorým sa teraz pridala aj fotobanka Shopify Burst s fotografiami dostupnými úplne zadarmo.

Fotobanka ponúka množstvo skutočne veľmi pekne spracovaných fotografií, ktoré sú priam ideálne do blogových príspevkov v e-shopoch. Práve pre tento účel sú fotografie najvhodnejšie, no využiteľné sú aj v iných oblastiach.

Pre používateľov je najdôležitejšie, že fotografie sú dostupné úplne zadarmo a prakticky bez akýchkoľvek právnych obmedzení. Fotografie sú rozdelené do rôznych kolekcií a nechýba ani šikovný nástroj určený na vyhľadávanie. Pod jednotlivými hľadanými heslami zatiaľ nenájdete až tak veľa rôznych fotografií, no je pravdepodobné, že databáza sa bude ďalej rozširovať.

Zdroj: TechCrunch

4.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+