MojAndroid

Startup ShiftWear sa snaží preraziť s novým typom tenisiek, ktoré sú skutočne revolučné. Vybavené sú totižto vlastným farebným HD elektronickým displejom, ktorý je možné ovládať prostredníctvom aplikácie v mobile. Tenisky už na prvý pohľad vyzerajú úžasne, a to najmä vďaka možnosti zmeniť vzor, ktorý zobrazujú. To všetko v priebehu niekoľkých sekúnd a bez akýchkoľvek ďalších starostí. Nemusíte pritom zostať len pri statických obrazoch a namiesto nich použiť pútavé animácie odrážajúce váš osobitý štýl.

Displej je napájaný batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží až 30 dní, pričom dobíjanie je realizované bezdrôtovo. ShiftWear sa dokonca dobíjajú pritom ako chodíte. Navyše, podrážka tenisiek je vystužená kevlarom, tenisky sú odolné voči vode do piatich metrov a sú aj plne umývateľné v práčke. Projekt ShiftWear sa momentálne uchádza o podporu na portáli IndieGoGo, kde chce vyzbierať 25-tisíc dolárov. Jeden pár tenisiek môže byť váš už od 150 dolárov. K dispozícii bude aj limitovaná edícia, ktorej celý povrch bude pokrývať displej.  Dúfajme len, že nepôjde zas o niektorý z nepodarených projektov, ktoré boli aj napriek úspešnému financovaniu zrušené.

tenisky s displejom_3

tenisky s displejom_2

tenisky s displejom_4 tenisky s displejom

 

Zdroj: indiegogo

25.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+