MojAndroid

Ak patríte aj vy medzi fanúšikov dobrej hudby, no vaše znalosti z hudobnej scény nie sú najlepšie, tak ste už vo svojom živote zrejme natrafili na aplikáciu Shazam. Tá dokáže rozpoznať názov, interpreta a ďalšie informácie o skladbe len na základe krátkej zvukovej ukážky. A po novom na to nebudete potrebovať ani rýchly internet.

Náš tip
Shazam rozpozná skladby už aj na pozadí

Shazam totižto predstavil aplikáciu Shazam Lite. Tá má veľkosť menej ako 1 MB a funguje aj cez 2G sieť. Hoci je pôvodne určená pre trhy ako Vietnam, Indonézia, Filipíny, či Nigéria, dá sa nainštalovať aj u nás, a to cez APK súbor, ktorý si môžete stiahnuť z APKMirror.com. Jej funkčnosť je ale regionálne obmedzená, a tak si na jej používanie budeme musieť nejaký ten týždeň počkať. Aplikácia je optimalizovaná pre použitie so slabým internetom a ponúka odľahčené prostredie. Aj Shazam Lite je dôkazom toho, že odľahčené tituly sú v tejto dobe čoraz vyhľadávanejšie a minimalizmus v mobilných zariadeniach má rozhodne svoje miesto.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

7.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+