MojAndroid

Populárna aplikácia Shazam prichádza s ďalšou novinkou, ktorá ešte viac prepojí používateľov s najväčšími hudobnými umelcami na svete. Už nejaký čas ponúka možnosť sledovať svojich obľúbených umelcov, no tí tiež zapadajú do bežného života a taktiež využívajú aplikáciu Shazam na dennej báze. Novinkou je teda možnosť vidieť, aké skladby umelci vyhľadávajú a zdieľajú.

Po aktualizácií aplikácie na najnovšiu verziu sa používateľom ponúkne možnosť sledovať stovky populárnych umelcov, ako je Coldplay, Putbull, Shakira, Alicia Keys, Calvin Harris, Meghan Trainor, Avicii, a ďalší, no teraz sa zobrazia aj skladby, ktoré identifikujú prostredníctvom Shazamu. Tieto si môžete následne vypočuť priamo cez aplikáciu. Nečakajte však, že uvidíte úplne všetky skladby. Hudobníci totižto majú možnosť skryť niektoré zo svojich potešení pred verejnosťou.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+