MojAndroid

Ak radi objavujete nové hudobné skladby, je veľmi pravdepodobné, že vo vašej výbave nechýba aplikácia Shazam. Tá ponúka širokú škálu možností, no jej základnou funkciou je rozpoznávanie hudobných skladieb pri odposluchu cez mikrofón na vašom zariadení. Okrem toho ale ponúka aplikácia niekoľko zaujímavých vylepšení a spojení s ďalšími populárnymi hudobnými aplikáciami, vďaka čomu môžete rýchlejšie získať väčšie množstvo informácií o novej skladbe. V najnovšej verzii Android aplikácie Shazam teraz pribudla aj hlbšia integrácia so službou Hudba Google Play.

Shazam Hudba Google Play

Po tom, ako aplikácia rozpozná skladbu, sa okrem odkazov na mnohé ďalšie hudobné služby priamo na vrchu zobrazí aj nová biela lišta, ktorá obsahuje hneď niekoľko odkazov na možnosti v hudobnej aplikácii od Google. Môžete si napríklad spustiť skladbu v aplikácii Hudba Google Play, alebo si ju v prípade veľkého záujmu rovno aj zakúpiť. Okrem toho teraz v rámci partnerstva s Google prináša Shazam možnosť získať predplatné služby Hudba Google Play Naplno na tri mesiace iba za 1 USD. Ak máte záujem vyskúšať si nové funkcie aplikácie Shazam, alebo sme vás navnadili na hudobnú aplikáciu od Google, môžete si ich stiahnuť z obchodu Play prostredníctvom widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Phandroid

19.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+