MojAndroid

Špecializovaný obchod s počítačmi – Shark Computers a.s. www.shark.sk, prináša prehľad TOP 5 najpredávanejších Android tabletov v mesiaci december 2011.

Prestigio MultiPad 7100C, 8GB a 10″ displej

Model Multipad PMP7100C je Tablet PC, na ktorý budete naozaj pyšný. S multiTouch 10” TFT LCD displejom s 16 miliónom farieb a rozlíšením až 1024×600 získate úžasné video a herný zážitok. Užite si 3D hry vďaka grafickému akcelerátoru 3D OpenGL 2.0 a G senzoru. Ak Vám nebude stačiť táto veľká obrazovka, môžete použiť výstup HDMI a UPnP k zobrazeniu Vašeho MultiPadu na externom monitore alebo TV.

Vďaka pripojeniu k internetu prostredníctvom WiFi budete v kontakte so svojou rodinou a priateľmi kdekoľvek a kedykoľvek. Integrovaná w ebkamera Vám umožní video hovory. Ak Vám to nebude stačiť, môžete si vybrať z viac ako 30,000 aplikácií dostupných na Appslib.

Cena: 199,- EUR

Samsung Galaxy S WI-FI G70 8GB 5″ displej

Tento nový hudobný prehrávač od spoločnosti Samsung, Galaxy S WiFi 5.0, prichádza teraz k Vám s úžasným 5″ displejom, s ktorým Vás zaručene poteší. Porovnávanie s inými prehrávačmi je zbytočné – Galaxy S WiFi 5.0 na trhu pozitívne vyčnieva z radu. Prináša totiž užívateľovi životný štýl plný hudby, hier a videí v skvelej a dychberúcej kvalite. Medzi priateľmi si teda získate zaručene pozornosť, keď budete držať v ruke Galaxy S WiFi 5.0

Nech sa na obrazovke tohto prehrávača objaví čokoľvek, nebudete z toho môcť odvrátiť zrak. Aj takto sa dá opísať kvalita displeja, ktorý tento prehrávač obsahuje. V spojení s technológiou podporujúcou multitasking sa tento prehrávač stane zaručene Vašim obľúbeným pomocníkom a spoločníkom na cestách. Radosť s videí a fotografií je zaručená, no teraz si užijete aj hranie hier na tomto veľkom displeji.

Cena: 199,- EUR

Samsung Tablet Galaxy Tab P7510 16GB 10.1″

Je čas na lepší tablet. Je čas na Galaxy Tab. Samsung Galaxy Tab vám poskytne lepšie možnosti pre prácu i zábavu. Ostrejšia obrazovka v HD kvalite, vylepšené prehľadávanie webu, lepší multitasking a samozrejme väčšiu rýchlosť než kedykoľvek predtým. Nový Galaxy Tab 10.1 ponúka vynikajúci displej s najtenšou a najjasnejšou obrazovkou. S rozlíšením 1280×800 si užijete superkvalitný obraz aj pri obyčajnom prehliadaní webu.

Cena: 429,- EUR

Prestigio MultiPad 5080 Tablet, 8″

Vychutnajte si video, hudbu, obrázky a elektronické knihy. Získajte neobmedzené možnosti komunikácie na internete. Vďaka pripojeniu cez WiFi, budete v kontakte s rodinou a priateľmi kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť. Webová kamera vám umožní videohovory. Užite si početné aplikácie, sledujte videá a fotky, čítajte knihy a počúvajte svoju obľúbenú hudbu – nech ste kdekoľvek. Prestigio MultiPad Android ™ tablet PC prichádzajú s mnohými predinštalovanými aplikáciami a widgetmi. Nikam už nepôjdete bez neho!

Cena: 189,- EUR

Prestigio MultiPad 7070C, 8GB 7″

Prestigio MultiPad model PMP7070C je najtenší a najľahší Tablet PC, ktoré ste doposiaľ videli. Je ľahko prenosný. Má všetky funkcie počítača: Internet, množstvo aplikácií, fotografie, hudbu, video, eBooky a 3D hry. Taktiež môžete pracovať s e-mailami a dokumentami (kompatibilný s word, xls, PowerPoint a PDF).

Cena: 179,- EUR

 

O spoločnosti Shark Computers

Spoločnosť Shark Computers sa zaoberá predajom výpočtovej techniky a prislušenstva od roku 1997 . Dlhodobo sa umiestňuje na popredných miestach najväčších predajcov IT techniky. Medzi najlepších retail partnerov patrí Shark Computers najmä pre kvalitu poskytovaných služieb, dobrú dostupnosť tovaru a hlavne pre férovu cenu. V minulosti získala spoločnosť Shark Computers a.s. za svoje obchodné úspechy aj rad prestížnych ocenení – napríklad Asus Gold certified partner, Microsoft Gold Certified Partner a DELL certified partner.

20.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+