MojAndroid

Popri známych čínskych e-shopoch ako Aliexpress a Wish, prípadne Gearbest, vyrastajú stále ďalšie menšie či väčšie obchody. Zdá sa, že aj Xiaomi chce skúsiť šťastie so svojimi produktmi financovanými ľuďmi. Nová aplikácia je síce momentálne dostupná len pre Indiu, no počíta sa s jej expanziou.

Zdieľať znamená ušetriť

Jednoduchý princíp tejto aplikácie vám pomôže ušetriť cenné doláre. Xiaomi vytvorilo pre nových zákazníkov hneď niekoľko možností, ako im pomôcť ušetriť, ale predsa pri tom zarobiť rovnaké sumy. Preto máte už teraz na výber možnosti, ako napríklad získanie zľavy 10 dolárov, keď sa spárujete s kamarátom. Ďalším spôsobom je pridávanie sa do tímov kupujúcich, až kým cena neklesne na nulu. Ak prispejete na nejaký kickstart produkt sumou 20 centov, dostanete kupón v hodnote 2 dolárov.

Zatiaľ iba v Indii, časom však aj v iných krajinách

Aplikácia ShareSave od Xiaomi je zatiaľ v štádiu rozbehu. To znamená, že momentálne tam nájdete len zopár modelov hodiniek, chytré žiarovky a iné, napríklad elektrické zubné kefky. No a samotná aplikácia je, bohužiaľ, zatiaľ dostupná len pre Indiu. Nemôžete tak na stiahnutie využiť ani náš widget nižšie. Je však možné, že Xiaomi bude so svojím ShareSave expandovať do ostatných krajín, vrátane Európy. Ak si počkáme, pravdepodobne aj nás Číňania zaradia medzi zákazníkov. Na Slovensku sú čínske e-shopy mimoriadne populárne.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Smartfóny Xiaomi znovu za skvelé ceny v e-shope GearBest!
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na nakupovanie | Tipy čitateľov
26.1.2019
Zdroj: Gizmochina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+