MojAndroid

Keď sa povie puzzle hra, mnohí používatelia si predstavia rôzne druhy hádaniek, ktoré boli v mobilných hrách použité už veľakrát. Shadowmatic ale ponúka originálny prístup, ktorý je skutočne zaujímavý a aj veľmi návykový.

Hra si získala veľké množstvo pozornosti na platforme iOS a teraz sa konečne dostáva aj na Android. Cieľom je nasmerovať nepravidelný objekt tak, aby dopadajúce svetlo vytvorilo nejaký zmysluplný tieň. Ide o skutočne originálny prístup, na ktorý si ale budete musieť zvyknúť.

Hra ponúka veľmi peknú grafiku, upokojujúcu hudbu a množstvo zaujímavých levelov. Prvých 14 úrovní je k dispozícii zadarmo a budete si môcť vyskúšať viacero atraktívnych prostredí. Dokopy hra ponúka vyše 100 úrovní, no tie si budete musieť odomknúť mikrotransakciou s cenou 3,39 EUR. Pripravte sa ale na to, že hra nezaberá v zariadení najmenej miesta (283 MB), a tak ju radšej sťahujte prostredníctvom spoľahlivej Wi-Fi siete.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

7.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+