MojAndroid

České vývojárkse štúdio Madfinger Games potešilo nejedno hráčske srdce. Na Play Store totižto pribudol ďalší zaujímavý titul od tohto štúdia, dlhoočakávaný multiplayer Shadowgun: DeadZone. Hoci je tento titul dostupný len v beta verzii a len pre zariadenia s Tegra 3 procesorom, množstvo fanúšikov žánru FPS sa potešilo. Páni z českého Madfinger Games totižto patria k špičke vo svojom obore a na ich multiplayer čakalo už dlhšie viacero ľudí.

V tejto chvíli podporuje Shadowgun: DeadZone hranie za 4 postavy – Soldier, Mutant, Assassin a Dancer. K dispozícii sú aj dva herné módy, dve úrovne hry a dokopy 7 zbraní, s ktorými sa môžete predviesť v multiplayer hre s ostatnými hráčmi. Veľmi potešia aj maličkosti, akými sú napríklad balíčky s muníciou, balíčky so zdravím a množstvo ďalších doplnkov pre hru, ktoré popri hraní môžete nájsť alebo získať.

  

Herné servery ešte nie sú optimálne rýchle, čo sa však dalo čakať, nakoľko Madfinger Games uvoľnilo túto hru len v beta verzii, čo znamená, že potrebujú feedback od hráčov, aby mohli hru doladiť do finálnej verzie. Dovtedy však máte jedinečnú možnosť aspoň si vyskúšať, ako má poriadny FPS multiplayer vyzerať a čo je na tomto všetkom najlepšie, DeadZone je dostupný úplne bezplatne, takže vám v ceste k vyskúšaniu nič nestojí. Hra je zatiaľ dostupná len pre zariadenia s Tegra 3 procesorom, medzi podporovanými zariadeniami sme však našli viacero zariadení, ktoré majú Tegra 2 procesor alebo Tegra procesor vôbec ani nemajú. Ich podpora by sa mala začať v krátkej dobe, preto ak nevlastníte Tegra 3 zariadenie, nezúfajte, ale chvíľu počkajte, kým Madfinger Games začne s podporou vášho zariadenia. Nižšie prikladáme aj zaujímavé video.

Aktualizované 30.10.2012 (pôvodný článok publikovaný 12.10.2012 s názvom Shadowgun: DeadZone Beta – český FPS multiplayer konečne dostupný na Play Store, zatiaľ len pre Tegra 3 zariadenia)

Novinka Shadowgun: DeadZone je teraz na Google Play Store dostupná už pre všetky zariadenia a nie je limitovaná len na telefóny či tablety s procesorom NVIDIA Tegra 3. Podporované sú operačné systémy Android od verzie 3.0 a vyššie.

Aktualizovaná verzia tiež prináša niekoľko noviniek. Využiť môžete výskumné laboratórium pre získanie nových zbraní, získať môžete peniaze a počas hrania zbierate aj experience body. Pridaná bola tiež ochrana pre začínajúcich hráčov (Levely 1-3), ktorí sa pripájajú na samostatné servery.

Aktualizované 12.11.2012 (článok bol publikovaný 30.10.2012 s názvom Shadowgun: DeadZone Beta – český FPS multiplayer konečne dostupný na Play Store)

Shadowgun Deadzone sa už čoskoro objaví na Google Play vo finálnej verzii, ktorá bude zadarmo dostupná pre všetkých. Novinka by sa na Google Play mala objaviť 15. novembra. Pre tých, čo si Deadzone už nainštalovali bude finálna verzia s veľkou pravdepodobnosťou k dispozícii v podobe aktualizácie. (Za tip ďakujeme)

Aktualizované 16.11.2012 (článok bol publikovaný 12.11.2012 s názvom Shadowgun: DeadZone Beta – český FPS multiplayer od 15.novembra vo finálnej verzii [UPDATE])

Novinka Shadowgun Deadzone je už dostupná na Google Play v plnej verzii a zadarmo. Prináša nasledovné novinky:

  • Multiplayer až s 12 pripojenými hráčmi
  • Dva herné módy – Deathmatch a Zone Control
  • Zvyšovaním levelu postáv sa odomykajú nové elementy
  • Nové možnosti pohybu ako šprint a prevalenie
  • Nové typy zbraní: raketomet, guľomet, plazma, streľovačka a ďalšie
  • Ďalšie doplnky ako lekárničky, oslepovacie granáty, EMP granáty, míny a iné
  • Nový hlasový multiplayer chat

Zdroj: AndroidCommunity, SlashGear (video)

16.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+