MojAndroid

České vývojárske štúdio Madfinger Games, sprístupnilo na Google Play novú verziu populárnej multiplayerovej strieľačky Shadowgun Deadzone. Táto hra, prináša vo verzii 2.0 niekoľko významných vylepšení a lokalizáciu do ďalších 8 jazykov.

shadowgun deadzone_0

Vývojári z Madfinger Games počúvali svojich fanúšikov a aj na základe ich spätnej odozvy pridali do svojej hry ďalšie novinky. Od novembra minulého roka, kedy bol Shadowgun Deadzone uvedený na Google Play, ide o najväčšiu aktualizáciu, ktorá prináša nové mapy (Assembly, Warzone, Vortex, Train yard), zbrane (Plasma,Rocket) a elementy v hre. Pridaná bola aj hráčmi dlhoočakávaná funkcia “friends”, v ktorej môžete priateľov pozvať do Zone Control módu alebo sledovať ich herné štatistiky. Začiatočníci môžu využiť špeciálny Tutorial mód.

shadowgun deadzone shadowgun deadzone_2

Update ponúka tiež optimalizáciu, ďalšiu opravu chýb, ako aj podporu pre ďalšie herné ovládače. Úplnou novinkou sú tzv. BOOSTERS (urýchľovače), vďaka ktorým získava hra úplne nový rozmer. Shadowgun Deadzone 2.0 je samozrejme zadarmo dostupný na Google Play.

4.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+