MojAndroid

Je iba malá hŕstka hier, ktoré sa skutočne zapíšu do histórie a spomína sa na ne ešte dlho po tom, ako boli predstavené. Shadow Warrior do tejto kategórie určite patrí. Hra pochádza ešte z roku 1997, no stále má svojich fanúšikov. Ak máte radi klasiku, nepotrpíte si na špičkovú grafiku a jednoducho chcete zažiť vzrušenie, ktoré zažívali hráči prvých FPS hier, možno vás poteší, že legendárny titul je dostupný aj na Android.

Legenda v pôvodnom šate

Hra zaujme skutočne originálnym poňatím tohto žánru. Jednotlivé úrovne pripomínajú skôr bludisko, postup v hre je skutočne dynamický a nechýba ani osobitý zmysel pre humor, s ktorým sa budete stretávať na každom kroku. Samozrejme, súčasťou hry je aj originálna grafika. Poteší ale kompletná kolekcia pôvodných epizód spolu s dvomi rozširujúcimi balíčkami.

V prípade podobných portov sa často stretávame s tým, že cena za hru je pomerne vysoká. Vývojári sa spoliehajú na to, že hra má pre skutočných fanúšikov oveľa väčšiu nostalgickú hodnotu a hru si kúpia aj tak. Vývojári z DeveloperDigital k tomu ale pristúpili inak.

Shadow Warrior: Fantastická cena a žiaden háčik

Nielenže je hra lacná, ale nenájdete tu žiadne mikrotranskcie či reklamy, no nechýba prepojenie so službou Hry Google Play, vďaka čomu budete získavať body do rebríčka a odomykať ocenenia. Za to všetko zaplatíte v špeciálnej akcii iba 1,09 EUR. Ak ju nestihnete, nemusíte zúfať – ani originálna cena 3,29 EUR nie je za týchto podmienok prehnaná.

Verzia: 1.2.0
Pôvodná cena: 3,09 €
Aktuálna cena: 3,09 €
Verzia: 1.2.0
Pôvodná cena: 3,09 €
Aktuálna cena: 3,09 €

Zdroj: PhoneArena

22.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+