MojAndroid

Na Android dorazila pomerne mladá populárna aplikácia Serial Box, ktorá bola doteraz dostupná len na iOS alebo desktopové platformy. Od tohto týždňa ju ale nájdete aj v obchode Google Play. Serial Box je originálny startup, ktorý sa snaží sprostredkovať čítanie originálnych kníh “seriálovou” formou. Jeho popularita narástla až do takých rozmerov, že nedávno získal investíciu od spoločnosti Marvel vo výške 4,5 miliónov dolárov.

Každá kniha vychádza prostredníctvom aplikácie Serial Box rozkúskovaná v krátkych seriálových epizódach a vychádza počas 10 až 16 týždňov ako je to bežné pri televíznych seriáloch. Každý príbeh má troch alebo štyroch podporných spisovateľov a vlastného „showrunnera“. V aplikácii si vytvorite účet alebo sa prihlásite cez svoj Facebook/Google účet. Následne máte prístup ku všetkým vydaným knihám s tým, že prvá epizóda je zadarmo a za ďalšie je nutné platiť. Výbornou vlastnosťou je, že každá kniha má aj svoju audioformu. Rozhranie aplikácie je intuitívne a pamätá si, kde ste prestali čítať alebo počúvať. Vďaka spolupráci s Marvelom by čoskoro mali pribudnúť knihy rozširujúce príbehy komiksových postáv ako je Čierny Panter alebo Thor. Medzi populárne knihy v aplikácii Serial Box patrí  Witch Who Came In From The Cold, The Vela alebo Ninth Step Station.  Knihy sú samozrejme len v anglickom jazyku.

Verzia: 2.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Aplikácia Disk Google dostáva nový dizajn, ktorý sa podobá tomu na webovej verzii
14.3.2019
Zdroj: The Verge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+