MojAndroid

Svetový výrobca spoločnosť HTC dnes na Mobile World Congress 2012 v španielskej Barcelone predstavila sériu inteligentných telefónov „One“, ktoré prinášajú prvotriedne mobilné zážitky na novej úrovni s ikonickým dizajnom, úžasnou kamerou a autentickým zvukom.

„Najlepšie chvíle v živote sú tie, ktoré sú zachytené fotografiou alebo položené hudbou. To bolo kľúčové pre sériu HTC One, aby priniesla zlepšenie týchto citových zážitkov v podobe dokonalého fotoaparátu a a autentickými zvukovými zážitkami,“ hovorí Peter Chou, CEO spoločnosti HTC Corporation. „Zamerali sme sa na vytvorenie fotoaparátu a zvukových zážitkov, ktoré sa zákazníkom budú páčiť a budú ich často používať. Veríme, že HTC One prinesie niečo, čo doteraz ešte na telefóne nikto nevidel.“

Na základe skúseností, HTC One integruje Android 4.0 (ICS) s HTC Sense ™ 4, nová verzia značkového HTC užívateľského prostredia, ktorá predstavuje HTC ImageSense ™, novú sadu náhľadov a zobrazovacích funkcií, ktoré odlišujú HTC One od ostatných telefónov. HTC Sense tiež obsahuje 4 hlavné vylepšenia kvality zvuku a zjednodušuje počúvanie hudby v telefóne.

Fotoaparát

S HTC ImageSense prichádza vylepšenie, v podobe súpera digitálnym fotoaparátom, v podobe zlepšenia hardvérových častí, vrátane objektívu, snímača a softvéru. Tieto vylepšenia prinášajú veľmi rýchle snímanie, najlepšiu kvalitu obrazu za nepriaznivých podmienok a jednoduché rozhranie, ktoré umožňuje rýchly presun k zachyteniu fotografie a videa a jeho následnú digitalizáciu.

Čas potrebný na zachytenie fotografie sa dostal na úroveň 0,7 sekundy na spustenie fotoaparátu a zaostríte už za 0,2 sekundy s automatickým zaostrovaním. Podržaním tlačidla môžete získať sériu záberov.

V nepriaznivých podmienkach, slabé osvetlenie, tma alebo príliš veľké osvetlenie, vám objektív  s citlivosťou F/2.0 na HTC One X a HTC One S ponúka najlepší výkon vo svojej triede. Zachytáva až 40 percent viac svetla, než f/2.4 objektívy, ktoré sú dostupné na iných high-end telefónoch. S Video Pic môžete súčasne zachytávať fotografie a nakrúcať video.

HTC Sense

Séria HTC One prináša novinku v podobe integrovaného Dropboxu priamo do HTC Sense. Dropbox poskytuje jednoduchý spôsob, ako ukladať svoje fotografie a videá. Zákazníci HTC One série získavajú v rámci Dropbox účtu integrovaného do HTC Sense 4 až 25 GB voľného miesta. Dropbox integrovaný do HTC Sense 4 poskytuje rozšírené možnosti správy aj ostatných súborov, dokumentov.

Fotografie a videá môžete zdieľať aj prostredníctvom dátového prepojenia s HTC Link Media HD a  pomocou HDMI portu vášho televízneho prijímača, bez ohľadu na značku.

Autentický zvuk

Pre lepšie zážitky zo zvuku, HTC One ™ prináša Beats Dr. DreAudio, ktoré prináša bohatší a autentickejší zvuk. Pomocou HTC Sync Manager softvéru, ktorý sa automaticky nainštaluje do vášho počítača pri pripojení, môžete zdieľať hudbu a prenášať súbory z počítača.

HTC One séria poskytuje aj stream hudby za pomoci Music Hub s obľúbenými službami a hudobnými aplikáciami rovnako tak aj službu Soundhound.

So séroiou HTC One môžete počúvať hudbu kdekoľvek, dokonca aj v aute. Pomocou HTC Car Stereo Clip môžete prepojiť váš zvukový systém v aute so svojim telefónom. K dispozícii máte viac ako 50 tisíc on-line rozhlasových staníc po celom svete.

HTC One séria bude dostupná po celom svete prostredníctvom viac ako 140 distribútorov a mobilných operátorov už od apríla tohto roku.

Zdroj, foto: HTC.com

27.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+