MojAndroid

V obchode Google Play sa dajú nájsť všelijaké kuriózne aplikácie, ktoré by niekto mohol považovať až za pritiahnuté za vlasy. Jednou z takých je aj aplikácia Goseva Parivar.

Veľa aktivistov bojuje proti zabíjaniu kráv a v mnohých krajinách je to aj zakázané. Asi najvýznamnejšou je India, krajina s najväčším počtom hinduistov. Krava je v Indii posvätné zviera, kravám sa v Indii nesmie ubližovať, kravy majú v Indii povolené blokovať premávku a Indovia nejedia hovädzinu. A práve z tejto krajiny pochádza aplikácia Goseva Parivar. Tú vytvorila mimovládna organizácia za účelom propagovania boja proti krutým porážkam kráv. Samotná aplikácia sa definuje ako platforma pre ľudí, ktorý chcú budovať lepší svet záchranou života Gomaty. Gomata je pomenovanie Matky kráv. Po nainštalovaní aplikácie sa používateľ prihlási telefónnym číslom, pri najbližšej príležitosti si urobí selfie s kravou a tým sa zaradí do súťaže o skvelé ceny. Súťaž prebieha od 16. októbra do 31. decembra. Samotné ceny neboli zatiaľ oznámené, ale piatim súťažiacim s najlepšie hodnotenými fotografiami budú udelené 21. januára 2018 v Swabhumi v Indii.

Verzia: 4.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

31.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+