MojAndroid

A konečne môžeme zabudnúť na Gangnam Style. Video so skladbou, ktorá sa stala (aspoň podľa nás) absolútne nepochopiteľne jednou z najpočúvanejších piesní posledných rokov, konečne nie je najsledovanejším videom na YouTube. Podľa očakávaní prvenstvo prevzala ďalšia hudobná skladba – See You Again, ktorú ma na starosti Wiz Khalifa.

Wiz Khalifa vládne YouTube pozretiam

Soundtrak zo siedmeho filmu série Rýchlo a zbesilo sa stal rýchlo jedným z najpočúvanejších hitov posledných rokov. To ste určite postrehli v rádiách, no ak máte túto skladbu radi, pravdepodobne ste do k tomuto významnému míľniku na sieti YouTube prispeli aj vy. V čase písania tohto článku má video so skladbou už vyše 2,9 miliardy pozretí. Povieme vám aj to, koľko má Gangnam style, aby ste nemuseli kvôli tomu spúšťať skladbu – aktuálne je to asi 2,896 milirdy. Je ale veľmi pravdepodobné, že See You Again bude rásť rýchlejším tempom ako päť rokov stalá skladba od PSY.

Despacito má našliapnuté na prvenstvo

Od čias, kedy Gangnam style prekonal miliardovú hranicu, sa stalo na YouTube veľmi veľa. Aktuálne je tu už niekoľko videí, ktoré majú aspoň dve miliardy pozretí. Veľmi populárna je skladba Sorry od Justina Biebera či Uptown Funk. Obe majú cez 2,5 miliardy pozretí. Niekdajší rekordér Waka Waka od Shakiry má aktuálne 1,4 miliardy pozretí. Všetkých však zrejme už čoskoro prekoná najväčší letný hit tohto roku Despacito. To ale všetci dobre poznáte, tak si aspoň vypočujte slovenskú paródiu, ktorá nie je úplne vhodná pre mladistvých :-)

Zdroj: The Verge

12.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+