MojAndroid

ESET vydal novú verziu ESET Secure Authentication. Aktualizovaná verzia riešenia poskytujúceho dvojfaktorovú autentifikáciu (2FA) ponúka firmám účinnú kombináciu bezpečného prístupu k online aplikáciám a zároveň prichádza s ešte jednoduchším spôsobom inštalácie a technickej podpory. Pridané integračné možnosti vo forme Software Development Kit-u (SDK) a API rozširujú ochranu na širšie spektrum aplikácií a dát.

07 06 05

Prvá verzia ESET Secure Authentication bola vydaná v roku 2013 a potvrdila, že silná viacfaktorová ochrana je rozhodujúcou súčasťou ochrany firemných systémov a dát pred potenciálnou ujmou zapríčinenou úspešným kybernetickým útokom. Strata alebo krádež citlivých údajov môže mať v spojení so zníženým ziskom a naštrbením mena spoločnosti výrazný dopad na beh firmy. Spoločnosti s bezpečnou autentifikáciou, ktorá bola pridaná k slabým alebo statickým heslám a nezabezpečeným vzdialeným prístupom, znižujú svoje šance stať sa potenciálnym cieľom kyberkriminálnikov.

„Sme radi, že môžeme našim zákazníkom ponúknuť novú generáciu ESET Secure Authentication, ktorá ponúka vďaka SDK flexibilitu pri integrácii 2FA riešenia do aplikácií šitých na mieru a to vďaka použitiu klientovho vlastného úložiska dát a správcovskej infraštruktúry,“ hovorí Ignacio Sbampato, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti ESET. „ESET Secure Authentication je skvelou voľbou pre firmy akejkoľvek veľkosti. Naše riešenia ponúka cenovo priaznivý spôsob, akým pokryť firemné 2FA potreby a zároveň poskytuje zabezpečenie, ktoré dokáže ponúknuť len spoľahlivá a skúsená značka akou je ESET,“ dodáva Sbampato.

04 03 02

S novou verziou poskytuje ESET tiež zabezpečený prístup do kritických firemných aplikácií akými je Microsoft SharePoint Server® a Microsoft Dynamics®. Všetka komunikácia medzi klientovým autentifikačným serverom a ESET Secure Authentication serverom je zašifrovaná s pomocou TLS (Transport Layer Security). ESET Secure Authentication je zabezpečený PINom tak, aby bola mobilná aplikácia chránená proti zneužitiu v prípade jej straty alebo krádeže.

Celý zoznam kľúčových vlastností a benefitov nájdete na stránke esetu.

ESA_infografika_sirka

Zdroj: ESET

19.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+