MojAndroid

Pred časom sme vám priniesli informáciu o pomerne zaujímavom nástroji pre vyhľadávanie na Facebooku. Vo webovom prostredí bolo možné vybrať jednotlivé kategórie ako napríklad pohlavie, stav, rok narodenia, dátum bydliska, zamestnanie a podobne. Takto bolo možné odfiltrovať skutočne veľké množstvo používateľov Facebooku a nájsť iba skutočne relevantné výsledky. Teraz prichádza tento unikátny slovenský vyhľadávač aj ako aplikácia do Obchodu Play!

Náš tip
Unikátny rozšírený Facebook vyhľadávač má na starosti Slovák. Stojí za to!

SearchApp pre Facebook

Mobilná aplikácia umožňuje mať funkcie pokročilého filtrovania informácií z Facebooku priamo vo vašom Android smartfóne a mať ich kedykoľvek k dispozícii. Aplikácia nemá priame pripojenie na internet a nebude od vás požadovať prihlasovacie údaje. Vaše osobné údaje sú tak v bezpečí a pre vyhľadávanie nie sú potrebné.

Aplikácia vyhľadáva iba medzi údajmi používateľov, ktoré sú vám k dispozícii. Výsledky tohto vyhľadávania sa zobrazujú priamo v aplikácii Facebook. Preto je potrebné mať aplikáciu Facebook spustenú ešte pred tým, ako spustíte vyhľadávaciu aplikáciu SearchApp.

Náš tip
Viera vo Facebook a jeho fake news. Realita alebo výmysel?
Náš tip
AKTUÁLNE | Facebook končí s Prieskumníkom, ľudia neboli so zmenou spokojní

Vyhľadávač má tiež niekoľko praktických využití. Môžete napríklad nájsť dávnejších spolužiakov, ktorí žijú vo vašom okolí. Sám vývojár hovorí o prípade, keď sa napríklad zaujímate o pracovné miesto vo firme a chcete zistiť, či niekto z vašich priateľov tu už nepracuje. Poteší tiež informácia, že mobilná aplikácia je optimalizovaná aj pre tablety. SearchApp pre Facebook si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+