MojAndroid

Určite sa vám stalo, že počas čítania nejakého zaujímavého článku vám niekoľko krát vyplo displej a vy ste museli odblokovať telefón a hľadať váš rozčítaný riadok.

Je to všetko spôsobené tým, že telefón jednoducho šetrí energiou podľa vašich nastavení a niekedy je naozaj problém udržať obrazovku telefónu v stave dostupnosti.

Riešením je mnohokrát úprava časového limitu obrazovky, no vzhľadom na výdrž batérie a jej životnosť, je to riešenie neefektívne. Jedným z riešení by mohla byť pre vás aplikácia pod názvom Screebl.

Aplikácia Screebl má množstvo možností, ktoré dodávajú telefónu ešte väčšiu inteligenciu pri práci, keď potrebujete mať svoj displej dostupný na prácu. Screebl sleduje, ako držíte telefón (náklon) a na základe toho vyhodnocuje, či s telefónom pracujete potrebujete mať zapnutý displej alebo nie. Screebl poskytuje množstvo možností, ako si aplikácia prispôsobiť svojmu používateľskému správaniu.

Aplikácia Screebl pracuje na pozadí a vyditeľná je len malá ikonka, ktorá vás informuje, či aplikácia udržiava telefón v bdelom stave. Ak telefón položíte, obrazovka sa vypne.

Aplikácia Screebl je dostupná v Google Play Store v dvoch verziách: LITE, zadarmo s obmedzenými funkciami a platená FULL verzia.

Zdroj: Google Play Store

Screebl Lite – Save Power!
keyeslabs.com
Verzia 2.8.3 (7. 9. 2011)
Veľkosť 395 kB
1.5+

Zadarmo
Screebl – Get Your Screen On!
keyeslabs.com
Verzia 2.7.3 (1. 1. 2011)
Veľkosť 269 kB
1.5+

1,99 €
27.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+