MojAndroid

Aplikáciu Scope ste donedávna mohli poznať ako SocialScope Beta. Táto aplikácia nebola príliš úspešná hlavne vďaka nezaujímavému prostrediu a chybám, ktoré spôsobovali jej sekanie, no to všetko sa tejto aplikácii dalo odpustiť, predsa len bola v beta verzii. To však mení najnovšia aktualizácia tejto aplikácie, ktorá okrem zmeny názvu na Scope prináša aj úplne nový dizajn prostredia a vylepšenie funkcií.

  

Aplikácia Scope je zatiaľ dostupná len pre privátnych beta testerov, no napriek tomu ponúka niekoľko veľmi zaujímavých vlastností a funkcií, ktoré stoja za zmienku. Ako prvé musíme spomenúť prerobené prostredie, ktoré je v najnovšej verzii tejto aplikácie veľmi prehľadné a plynulo ovládateľné, poteší možnosť triedenia obsahu na príspevky, obrázky, videá, obľúbené, atď. zo všetkých vašich sociálnych sietí, no obsah môžete triediť aj podľa jednotlivých sociálnych sietí v spodnej časti hlavnej obrazovky. V aplikácii nájdete aj pokročilé nastavenia či možnosti zdieľania. Jediné, čo v tejto aplikácii chýba je integrácia sociálnej siete od spoločnosti Google, tá by však mala prísť, akonáhle Google uvoľní svoje API. Dovtedy si môžete užívať integráciu sietí Facebook, Twitter, Foursquare, Instagram a Tumblr.

Aplikáciu Scope si môžete stiahnuť z Google Play Store zadarmo pomocou nášho widgetu nižšie, no reálne ju môžete využiť len vtedy, ak ste beta testerom, prípadne ak získate “pozvánkový kľúč”. Čoskoro by táto aplikácia však mala byť dostupná pre širokú verejnosť, na čo sa všetci veľmi tešíme.

26.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+