MojAndroid

Nie je tomu tak dávno, čo sme vás informovali o novej pamäťovej karte pre mobilné zariadenia od spoločnosti SanDisk. Tá disponuje kapacitou až 64GB a používa nový štandard SDXC.  V minulom článku sme napísali, že tieto nebudú kompatibilné so súčasnými telefónmi a tabletmi v dôsledku absencie špeciálneho micro SDXC slotu. Portál androidcommunity.com však prišiel s informáciou, že tieto karty predsa len fungujú v súčasných a dokonca aj starších telefónoch.

Funkčnosť karty bola potvrdená napríklad na Android zariadeniach Samsung Galaxy SII, HTC Sensation, Asus Transformer ale aj na Galaxy S a Desire Z. Zatiaľ nie je jasné, či je nejako obmedzená alebo sa časom nemôžu vyskytnúť chyby, napríklad pri zápise. Cena pamäťovej karty 219$ je pomerne vysoká, ale časom bude určite klesať. Tak čo, kupujete?

 

28.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+