MojAndroid

Aktualizácia na Android Honeycomb verzie 3.2 pre Samsung Galaxy Tab 10.1 bola včera krátku chvíľu dostupná pre majiteľov tohto tabletu. Podľa doterajších hlásení sa však veľmi nepodarila a veľa používateľov sa sťažovalo na to, že po aktualizácii prestalo fungovať WiFi, automatická rotácia displeja a niektoré ďalšie veci. Samsung sa preto rozhodol aktualizáciu stiahnuť až dovtedy, kým nevyrieši spomínané problémy. Oficiálne sa k tejto situácii vyjadril takto:

“Samsung si je vedomí problémov, ktoré niektorí používatelia Galaxy Tab 10.1 zaznamenali po dnešnej softvérovej aktualizácii. Pracujeme na ich oprave a v blízkej dobe poskytneme ďalšie informácie. Aktualizáciu sme dočasne pozastavili.”

Zdroj: androidpolice.com

15.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+