MojAndroid

Spoločnosť Samsung nebola v minulosti známa nejakou výnimočnou softvérovou podporou svojich zariadení, ale v posledných rokoch sa situácie podstatne zlepšila. Veľa jej zariadení dostalo v posledných mesiacoch aktualizáciu na Android Oreo a teraz pridáva aj piatim zariadeniam podporu priestorového zvuku Dolby Atmos. Okrem minuloročného tabletu Samsung Galaxy Tab S3, ktorý túto podporu dostáva v týchto dňoch spolu s aktualizáciou na Android Oreo, ju dostávajú aj dve dvojice tohtoročných modelov.

Náš tip
Takto budú aktualizované nové modely Samsung Galaxy A6

Prvou dvojicou sú vlajkové lode Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+. Keďže sa jedná o vlajkové predstavené len pred pár mesiacmi vo februári na MWC 2018 v Barcelone, nie je prekvapením, že sa o nich Samsung stará. Prekvapivé je, že rovnako podporu dostávajú aj nedávno predstavené modely nižšej strednej triedy Samsung Galaxy A6 a Galaxy A6+. Ak vás zaráža, že zariadenie bez stereo reproduktorov nemá ako predviesť výhody Dolby Atmos, máte pravdu. Podpora je ale hlavne určená pre pripojené slúchadlá. Dolby Atmos zapnete v Nastaveniach v položke Zvuky a vibrácie » Kvalita zvukov a efektov. Na výber sú 4 typy režimov – automatický, film, hudba a hlas.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.5.2018
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+