MojAndroid

Spoločnosť Samsung len prednedávnom predstavila jeden z prvých zahnutých Android smartfónov. Reč je o zariadení Samsung Galaxy Round, ktoré ponúka rovnaké špecifikácie ako momentálne najlepšie vybavený smartfón Samsung Galaxy Note 3, avšak jeden parameter pri týchto smartfónoch je odlišný – batéria. Tá v zahnutom smartfóne disponuje menšou kapacitou 2800 mAh voči 3200 mAh batérii v Note 3, čo je odôvodnené jej tvarom. Aj keď je vložená v zahnutom zariadení, je totižto plochá. A to by sa však čoskoro malo zmeniť.

galaxy-round

Samsung je pripravený na masovú distribúciu zahnutých batérií. Galaxy Round teda zrejme nie je posledným zahnutým zariadením, ktoré spoločnosť predstavila a v blízkej budúcnosti sa môžeme tešiť na nové modely so špecifickou konštrukciou a už aj s batériou o väčšej kapacite. Spoločnosť Samsung tak bude okrem iného aj lepšie konkurencieschopná, nakoľko LG vo svojom zahnutom modeli LG G Flex už zahnutú batériu použil. Zaujal vás koncept zahnutých zariadení? Ktoré je vašim favoritom?

Zdroj: Sammobile

31.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • IXAJR

  Nech má pre mňa za mňa aj tvar špirály, keď je jej kapacita taká, aká je…

 • zrut

  hlúposť nad hlúposť…

 • leso

  aká je vlastne výhoda ohnutých telefónov ? :D

 • JaroB

  Nevedia spraviť kvalitnú ani rovnú batériu a nieto ešte ohnutú…tieto krivé somariny dopadnú ako istého času 3D mobily. Sú tak isto na 2 veci…

 • Martin

  ako sa vobec bude na tom pisat???

 • asldkj

  tie ohnuté telefóny su ohavné aká je výhoda tohto? mali by sa radšej venovať výdrži batérií a vyvinúť v tomto smere novú technológiu aby to netrebalo nabíjať každý deň a nie takéto hovadiny…. samsung čím ďalej tým horšie

+