MojAndroid

Samsung publikoval oficiálne propagačné video pre Galaxy Tab 10.1, v ktorom ukázal aj niektoré widgety a vzhľad ikon nového prostredia Touchwiz. To však nie je nič, čo by sme neočakávali. Dnes sa oficiálne začal v USA aj predaj tabletov: verzia 16 GB s WiFi za 500 dolárov a 32 GB verzia WiFi za 600 dolárov.

Hoci sa teraz Galaxy Tab 10.1 dodáva s Androidom Honeycomb bez úprav, Samsung do budúcnosti plánuje tento tablet predávať s ich vlastným prostredím Touchwiz. Majitelia, ktorí si Galaxy Tab kúpia skôr ako sa tak stane sa však nemajú čoho báť – Touchwiz bude dostupný aj ako aktualizácia OTA (over the air). Keďže toto video je reklamou na finálny produkt, to, že sa prostredie od Samsungu v ňom objaví dáva zmysel. Taktiež to potvrdzuje popis videa na Youtube:

“Oficiálny klip pre Samsung Galaxy Tab 10.1 WiFi. Tablet použitý v tomto videu je 3G verzia a od Galaxy Tab 10.1 predávaného v USA sa môže líšiť. Niektoré funkcie a služby zobrazené na videu budú dostupné prostredníctvom softvérovej aktualizácie v USA.”

Prostredie Touchwiz zatiaľ nie je Samsungom distribuované a zakúpené zariadenia stále bežia na čistom Androide Honeycomb. Nový Galaxy Tab sa dostal už aj do našej redakcie a pripravujeme pre vás recenziu. Viac sa dočítate v článku Testujeme Samsung Galaxy Tab 10.1 s Android 3.1 Honeycomb. Pýtajte sa.

Zdroj: androidcentral.com

 

17.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+