MojAndroid

Samsung nenapreduje len v zrýchľovaní svojich čipov pre mobily či tablety. Najnovšie správy hovoria o tom, že táto spoločnosť začala s veľkovýrobou rýchlych flash pamätí, ktoré sú určené práve pre zariadenia tohto typu. Dostupné budú v kapacitách 16, 32 alebo 64GB a dosahovať majú rýchlosti čítania až 140MB/s alebo 50MB/s pri zápise. Presné označenie pamätí je eMMC Pro Class 1500 a podľa dostupných informácií sú vyrábané technológiou v triede 20nm čipov. Hrúbka jedného takéhoto čipu s kapacitou 64GB je len 1,2mm a váži 0,6g.

Samsung eMMC Pro Class 1500 je prvou pamäťou vo svojej kategórii, ktorá podporuje najnovšiu špecifikáciu JEDEC e-MMC v4.5. Tá štandardizuje niekoľko nových funkcií, ktoré vylepšujú výkon, efektivitu, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Nové pamäte Samsung sú  určené pre  ďalšiu generáciu high-end mobilných zariadení. Zvýšia celkovú výkonnosť systému a vylepšia celý rad činností, ktoré s našimi zariadeniami robíme – od prehliadania internetu, multitasking, prehrávanie HD videa až po hranie náročných 3D hier.

Zdroj: samsungtomorrow

2.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+