MojAndroid

Čo spája spoločnosti Samsung a Microsoft? Okrem iného aj fakt, že produkty týchto dvoch firiem vám môžu priniesť dokonalé potešenie z hrania. QLED televízory od Samsungu spolu s najvýkonnejšou hernou konzolou na trhu Xbox One X k sebe neodmysliteľne patria a symbiózu týchto dvoch fenoménov si odteraz budeme môcť užiť aj v Európe.

4K HDR a dokonalý zážitok

Xbox One X bez problémov zvláda hranie v 4K rozlíšení. To zasa podporujú špičkové QLED televízory od Samsungu. Výsledkom je tak očarujúca grafika priamo vo vašej obývačke. Okrem toho nechýba podpora HDR, ktorá sa postará o zobrazenie viac než miliardy farebných odtieňov so 100% pokrytím farebného priestoru.

Rad QLED taktiež ponúkne prvé televízory podporujúce technológiu FreeSync™, ktorá zaručuje plynulú hru. Po prepnutí do automatického herného režimu zvolí konzola automaticky optimálne nastavenie televízora, ktoré zaručí kvalitný herný zážitok s minimálnym vstupným oneskorením a ultrarýchlou obnovovacou frekvenciou.

Televízory Samsung a Xbox One X uvidíte na Microsoft Windows Roadshow!

„S potešením oznamujeme rozšírenie nášho partnerstva na celú Európu. Je to dôkaz kvality herných zážitkov, ktoré náš sortiment televízorov 4K QLED poskytuje,“ uviedol Guy Kinnell, viceprezident divízie Visual Display spoločnosti Samsung Electronics. „Sme presvedčení, že vďaka dlhej a bohatej histórii konzoly Xbox, ktorá hráčom prináša neuveriteľné herné zážitky, a vďaka našej vedúcej pozícii na trhu v celom regióne nám toto partnerstvo umožní aj naďalej poskytovať spotrebiteľom skutočne podmanivý zážitok z hrania hier na veľkej obrazovke.“

Sortiment televízorov QLED spoločnosti Samsung pre rok 2018 je teraz v predaji na internetových stránkach Samsung.com a u maloobchodných predajcov po celej krajine. Všetky najnovšie správy o hraní hier na zariadení Xbox One X nájdete na internetových stránkach Xbox Wire a xbox.com. Marketingová a maloobchodná činnosť v rámci partnerstva spoločnosti Samsung a značky Xbox bude v Európe spustená v priebehu tohto roka.

Dokonalé splynutie QLED televízorov od Samsungu a hernej konzoly Xbox One X si budete môcť užiť aj na Microsoft Windows Roadshow. Tá sa vracia aj tento rok a už o niekoľko týždňov sa vidíme prvýkrát! Stane sa tak v sobotu, 22. septembra 2018 v Auparku v Žiline, kde si budete môcť okrem iného pozrieť televízory Samsung v spolupráci s konzolou Xbox One X naživo.

Náš tip
Viac informácií o herných konzolách Xbox nájdete na MojWindows.sk!
21.8.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+